RAMI - O nás
O nás.Plastová okna.Dveře.Zimní zahrady.Ostatní.Reference.Kontakty.

Plastová okna prošla dlouhým vývojem v oblasti použitého materiálu, izolačních a užitných vlastností, funkcí a v neposlední řadě i designu. Stala se velmi osvědčenou výplní stavebních otvorů a najdete je opravdu všude. Je však naivní si myslet, že všechny nabízená okna nabízí stejně vysoký standard a kvalitu.

 

Neudělá chybu ten, kdo bude chvíli hledat. Jsou na trhu firmy kterým záleží na tom, jaký užitek má zákazník z jejich výrobku, jak dlouho tento funguje a splňuje deklarovanou službu. Nabízí kvalitu, jméno a solidnost. Nevýhodou takového řešení je vyšší cena, která je daní za značkový produkt

 

Nabízíme plastová okna značky Finstral, okna nejvyšší kvality, což potvrzuje záruka 10 let na všechny produkty tohoto výrobce.

 

Dále nabízíme plastová okna z profilů VEKA, na tyto výrobky poskytujeme záruku 5 let.

 

Podrobnosti o jednotlivých profilech naleznete na níže uvedených odkazech.

Copyright © 2009 RAMI , All Rights Reserved ®

Free web templates by Nuvio

Na začátku stojí u firmy Finstral nadšení pro řemeslnou dovednost. Konec konců zakladatelé firmy přinesli zkušenosti ve stavebním a nábytkářském truhlářství jako startovní kapitál pro Finstral.

Více...

Okna spojují obytné prostory s vnějším světem – a současně je od sebe oddělují. Dodávají domu světlo, umožňují pohled ven. A chrání před větrem a deštěm, v zimě udržují v domě teplo a v létě nám přinášejí ochlazení.

 

Více...