RAMI - O nás
O nás.Plastová okna.Dveře.Zimní zahrady.Ostatní.Reference.Kontakty.
Z dokonale zvládnutých požadavků si Finstral po desetiletí vytvořil poklad zkušeností. V něm se nacházejí pružná řešení, která garantují, že Finstral stále znovu může inovovanými produkty a výkony přesně plnit přání zákazníků. Při renovaci starých staveb a při tvorbě nových rodinných domů, dvojdomů, bytových domů, ve veřejných stavbách, jako i v průmyslových stavbách.

Inovace je hnací silou, která firmu Finstral stále znovu motivuje. Šancí, pokrokem otevírat vždy další výhody, existuje mnoho, nakonec kontroluje Finstral téměř celý výrobní proces od surovin až po hotová okna. S vlastní produkcí profilů, izolačních skel a elementů.
Technický náskok je výsledkem neustálého a důsledného vývoje

Široký program produktů z PVC, PVC/hliníku a hliníku Finstral dovoluje účelná řešení ve stavebních úsecích soukromých, průmyslových novostaveb, rekonstrukci starých staveb a skleněných nástaveb.
Jestli uvnitř nebo venku, obytné prostory, pracovní prostory nebo fasády - individuální požadavky na funkci a design mohou být splněné různorodými možnostmi kombinací.
Zvýšená tepelná ochrana, zvuková ochrana, ochrana proti slunci, ochrana proti hmyzu a bezpečnostní opatření proti vloupání náležejí u Finstralu k rozšiřené základní výbavě.
K silným znakům vyjímečnosti produktů Finstral náležejí výrazné povrchy v různých barvách, jedinečný design, individuální profilování a inovativní řešení na míru.

Dodržováním termínů se spolehlivým servisem by chtěla firma Finstral uspokojovat všechny zákazníky. Struktura sítě obchodníků firmy Finstral umožňuje rychlý a informativní kontakt. Partnerský provoz s výstavními prostorami se nachází vždy v blízkosti zákazníka. Odborné porady pomocí vyškoleného personálu a kvalitní montáž se provádí přímo na místě. Služba zákazníkům je k dispozici kdykoliv i po zakoupení produktu Finstral. Dlouholetá spolupráce s kooperačními partnery garantuje spolehlivou realizaci zakázky přes zákazníky, obchodníky a výrobními závody Finstral.

Internetové stránky společnosti Finstral: www.finstral.com

Copyright © 2009 RAMI , All Rights Reserved ®

Free web templates by Nuvio

 

Na začátku stojí u firmy Finstral nadšení pro řemeslnou dovednost. Konec konců zakladatelé firmy přinesli zkušenosti ve stavebním a nábytkářském truhlářství jako startovní kapitál pro Finstral.

 

V malém podniku v Unterinnu am Ritten přijali výzvu k boji, když v roce 1969 začala výroba okenních rámů z profilů z PVC. Smělé odvážné v zemi, ve které materiál dřevo měl přirozeně velký význam.

 

Přesto se Finstral prosadil a udělal z materiálu umělé hmoty výhodu. S nejnovější technologií a láskou k detailu vzniká přesvědčující, ryzí hodnotná práce. Přitom pracuje Finstral v řemeslné tradici, ve spojení s nejmodernějšími a hospodárnými výrobními metodami: individuálně, ale s výkonností velkého podniku.

 

V třicetileté vývojové práci se z prvních jednoduchých okenních rámů stal rozsáhlý výrobní program s hodnotnými, kvalitními a tvarově krásnými okny a dveřmi. Okna a dveře, u kterých byla vždy vylepšována technika a kvalitativně přepracován design. S tím souhlasí naše motto: Finstral tlumí, drží, líbí se a nabízí více bezpečnosti.

 

Zákazníkovi Finstral věnuje nejvyšší pozornost, neboť:Náš zákazník je Náš pán. Individuální přání, pro určitou zemi specifické požadavky a zvláštnosti různých konstrukčních segmentů jsou výzvy, které firmu Finstral denně znovu motivují.